Size bir telefon kadar yakınız
0537 470 74 25

Garanti Şartları

Anasayfa » Garanti Şartları

1. Tekneniz yapısal ve işçilikten ötürü oluşabilecek imalat hatalarına karşı 2 (iki) yıl süreyle garanti altındadır. Teknenizi satın alırken lütfen tarihi onaylatmayı unutmayınız; aksi takdirde teknenizin garantisi geçersiz sayılacaktır.

2. Teknenizin garantisi, kullanma koşulları sonucu oluşabilecek hasar ve eksilmeleri kapsamamaktadır. Aynı zamanda, teknenizde üreticinin izni ve bilgisi haricinde yapılacak değişiklikler, yetkisiz kişilerce yapılacak tamiratlar, unutma ya da ihmalin getirdiği hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Lütfen kullanıcı el kitabınızda verilen hakim ve kontrollerle ilgili bilgileri göz ardı etmeyin. Teknenin spor yarış amaçlı kullanılması halinde garanti geçerli değildir.

AYPOL TEKNE firmasının tekneyi teslim yeri, sözleşmede aksi bildirilmedikçe yukarıda adresi verilen fabrikasıdır. Garanti, yükleme, nakliye, indirme ve denize atma aşamalarında oluşabilecek hasarları kapsamaz. AYPOL TEKNE firması tarafından üretilen motor, uzaktan kumanda, akü, merdiven, aksesuarlar, özel aksesuarlar ve cihazlar vb. garanti dahilinde değildir; bu aksama garanti, üreticisi, imalatçısı veya yetkili bayisi tarafından verilmektedir.

3. Teknenizde olabilecek garanti sorunları yazılı olarak, [gerekli fotoğraflar eklenerek], bayiinize veya satın aldığınız bayiye yapılacaktır; sözlü olarak yapılan müracaatlar geçerli değildir.

4. Teknedeki imalat hatalarının AYPOL TEKNE tarafından kabul edilmesi halinde, tekne yukarıdaki fabrika adresine veya firmamızın tamir alanına yollanacaktır. Teknenizin garantisi, teknenin nakliyesi, indirme-bindirme masrafları, sigorta primi, telefon iletişim ücreti, ürünün kullanılmamasından dolayı meydana gelebilecek kazanç ve kar kayıplarının tazminini kapsamaz.

5. AYPOL TEKNE firması tarafından verilen bu garanti, sadece hatalı veya hasarlı olarak üretilmiş parçaları kapsamaktadır.

tekne tanıtım filmi